معرفی کلان طب سنتی استاد خیر اندیش جلسه ۳

عنوان تدریس: معرفی کلان طب سنتی
📚مدرس: استاد حکیم خیراندیش
💥جلسه: سوم

🔴👈توجه: این جلسه بعلت مهم و پراهمیت بودن فرمایشات استاد بصورت مختصر و کوتاه ارائه گردیده.
بزخی فرمایشات و حقایقی که استاد خیراندیش عنوان میدارند آنقدر تلخ است که جای آن دارد که انسان خون گریه کند.

اگر سیاستمداران ما ادعای استقلال را دارند و ادعا میکنند که میتوانند روی پای خودشان بایستند باید با اراده سیاسی برگردند

از آنجا هنوز نظام حکومتی ما بعد از چند ده استقلال نتوانسته است داروها و گیاهان خودش را در سیستم جاری کند

مثلا اگر یک پزشک، شب گذشته در بیمارستانی برای درمان یبوست بیماری، انجیر محصول ایران و اینکه قرآن کریم هم به آن قسم خورده است تجویز کرده باشد صبح روز بعد بر اساس قوانین جاری حاکم باید محاکمه شود و این از بی عرضگی و بیحالی سیستم حکومتی ماست.

دانشگاهها هم سالانه این همه کارشناس و متخصص فارغ التحصیل میکنند و اگر قرار باشد کسی از دوران تحصیل ابتدایی تا فوق لیسانس یک سرما خوردگی را درمان نکند این خواندن و نوشتن ها و پشت کنکور ماندنها چه ارزشی دارد.

یکی از همینها میشود نماینده مجلس، یکی وزیر، یکی وکیل، و دیگری رئیس جمهور میشوند

چرا باید هر روز میلیادرها دلار به خارجیها حواله کنیم، مگر این قوانین ماها وضع نمیکنیم چرا باید هنوز هم قوانین زمان شاه را اجرا کنیم.

آیا میدانید حدودا هشتصد بند قانونی برای حفظ داروهای شیمیایی خارجی در داخل کشورمان وجود دارد؟

برای خرما که امام صادق علیه السلام میفرمایند اگر خداوند تبارک و تعالی چیزی بهتر از خرما داشت را به حضرت مریم علیه السلام میداد
ولی اگر یک پزشکی همین خرما را برای افزایش شیر مادر تجویز کند محاکمه میشود.

در واقع این قوانینی است که این محاکمه را طراحی کرده است.

اگر بیاییم مجموعه اطلاعات دینی موجود در جامعه جهان اسلامی اعم از شیعه و سنی را به مکتب پرتوان طب سنتی اضافه کنیم طبی بسیار غنی تر از آنچه هست خواهیم داشت و به یک مکتب قدرتمند عظیمی دست پیدا میکنیم که دست شفا بخشی دارد که میتواند تمامیه مشکلات بشر را حل کند و اگر این اقدام بشکل عالمانه با طب کلاسیک هماهنگ شود و ابزار و اطلاعات اروپایی که در اختیار آنهاست با هم بیامیزد به یک رشد فزاینده ای خواهیم رسید، که این تولد جدید می تواند هم اقتصاد ما را تامین کند و میلیاردها دلاری را که به جیب دیگران میریزد به جیبمان برگردد و دوم اینکه یک فرهنگی ایجاد شود که هر کسی در هر کجا بدست هرکسی درمان شود یک عمری خودش را مدیون شخص درمانگر بداند و در نتیجه وابستگی ها برداشته شود و جهان اسلام به هم پیوند خواهد خورد.

آیا میدانید اگر تمام مسلمانها روزی یک دلار از نرخ درمانشان را کم کنند چقدر پول میشود؟
آیا میدانید بیشتر درآمد اسرائیل را مسلمانها چه مستقیم و چه غیر مستقیم توسط دارو تامین میکنند؟

کتابها و نوشته هایی از شیخ الرئیس ابوعلی سینا، سید اسماعیل جرجانی، محمد زکریای رازی و … بارها و بارها به زبانهای مختلفی ترجمه شده است و همه برآنها مشرف و پا فشاری دارند پس دلیل در اختیار قرار ندادن این اطلاعات به مردم چیست؟

سال ۱۳۸۵ آقای دکتر سیادت مسئول روابط بین الملل موسسه حجامت ایران در یک کنگره ای واقع در یکی از دانشگاه های آمریکا شرکت میکند و میگفت که من راجع به قانون ابوعلی سینا صحبت کردم دیدم یکی از استاتید همون دانشگاه اجازه گرفتند و اومدن پشت تریبون و گفت شما اینجا آمدید که به ما قانون را درس بدید ما با قانون زندگی میکنیم.

این وضعیت و جایگاه حکمای ما در دنیاست و ما افتخار میکنیم انسانی اینگونه علمش فراگیر باشد که میشود با استفاده از علمش در هر گوشه از دنیا مردم را نجات داد و اینست طب سنتی ایران که پشتوانه اون همه عرفا و حکمای بزرگ بوده اند و قبرشان هم شفاست و همین الان اگر هر کسی به اینها توسل کند روحشان کمکش میکند، چون با تمام وجود متصل به خداوند تبارک و تعالی بوده اند و از او کمک میگرفتند خیلی از نسخه هایشان الهامیست.

فرمایشات استاد را منتشر کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *