معرفی کلان طب سنتی استاد حکیم خیر اندیش جلسه نهم

تدریس: معرفی کلان طب سنتی
مدرس: استاد حکیم خیراندیش
جلسه: نهم

ما از پزشکی که ۲۰ سال شب و روز با عشق و علاقه درس خوانده است و خواسته است درمانگر شود هیچ انتظاری نداریم.

این سیستم درمانی جاری است که اطلاعات ناقص را در اختیار آنها قرار داده است و حال نمیتواند از سیستم دست بردارد و اگر هم بخواهیم او را تغییر بدهیم یک تغییر بلند مدت خواهد بود.

پس بنابراین در جامعه باید یک جریانی پدید بیاید که با اطلاعاتی که میگیرد و با توانی که از خودش بروز میدهد و با درمانگری که انجام میدهد جوی بیافریند که آن سیستم حاکم را از طریق علم، اطلاعات و کارایی منعطف کند.

بنابراین جنگ با این سیستم درمانی جنگ با فرد نیست بلکه جنگ با سیستم درمانی جهانی است.

افرادی که با روشها و انگیزه های مختلفی چه آگاهانه و چه نا آگاهانه برای تخریب طب سنتی تلاش میکنند باید آنها را با روش با بالا بردن اطلاعات عمومی مردم به سرعت حذف کرد.

مانند اینست که بخواهیم علفهای هرزی را در یک منطقه از بین ببریم اینجا میگوییم درختان مثمر را در آن منطقه رشد دهید تا علفهای هرز زیر سایه ی این درختان از بین بروند.

اصل مطلب اینست که با رشد نیکویی ها و زیر سایه علم، جاهلیت آشکار شود.

امروزه که همه دسترسی به اینترنت، کتاب و نشریات دارند پس بنابراین ابزار توزیع اطلاعات دست عموم است و نیازی به ابزار قضایی و حقوقی خیلی قوی نیست و این یک پیشنهاد برای رشد و توسعه است.

هرگاه بخواهید هر جامعه ای را آباد یا ویران کنید از طریق زنان این امر میسر است و اگر بخواهید طب سنتی را از پایه در پیکرجامعه رسوخ دهید باید از جامعه زنان شروع کنید.

این امر باعث میشود هر مادری در خانه ایی داروی فرزندانش را تجویز کند و سیستم حاکم به تدریج برگردد و ماندگار بماند و سیستم حاکم هم هرکاری بخواهد انجام دهد دیگر کار از کار گذشته است.

اگر بخواهید خوب به این موضوع نگاه کنید خواهید دید که از لحاظ استراتژیک این جنگ، جنگ با شیر است در جنگ با شیر باید شیری قوی پنجه باشید یا مورچه و موش؛
شما که نمی توانید شیر قوی پنج باشید ولی میشود موش و مورچه بود و شیر را گیج کنید و آخر شیر دمش را روی کولش میکشد و میرود.

و صلی الله علی محمد و آله طیبین الطاهرین

عضویت در کانال مرجع تخصصی طب ایرانی اسلامی
https://telegram.me/joinchat/DXph7kDEs2ciiVGoIhfpeg
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *