درخواست استفاده از ظرفیت های طب سنتی اسلامی در درمان کرونا

🔸در حالیکه در درون کشور برخی از اساتید و محققین طب ایرانی اسلامی فرمول داروی قاطع کرونا را اعلام کرده اند و حتی این دارو در برخی بیمارستانها برای افراد کرونایی استفاده شد و جواب بسیار قوی را مشاهده کردند؛ اما باز هم اصرار بر استفاده از داروهایی چند ده میلیونی توام با عوارض خارجی یا مونتاژی دارند!!!
🔹باز هم مدام تبلیغ واکسن کرونا را میکنند که خود میگویند واکسن به این زودی ها نمیتواند تولید شود!!
🔸تا کی مخترعین و محققین داخلی را کفران میکنیم و پس میزنیم؟!!
متاسفانه خاموشی مردم و عدم حمایت مردم از این محققین و مخترعین نیز برای مسئولین یک خاطر جمعی شده است.
🔸مثل دستگاه از بین برنده کرونا که ماهها قبل در ایران اختراع شد و این اختراع از صدا وسیما هم پخش شد، اما بعلت عدم حمایت اینفرد مجبور شد به ترکیه برود و آنجا او را روی سر خود گذاشتند و حالا همان دستگاه با قیمت گزاف باید وارد کشور شود.
🔸ترکیب مدبر کرونای غدیر؛ دارویی مجرب در مهار کروناست که ماحصل زحمات ماهها تلاش علمی و تحقیقاتی شبانروزی مجموعه و تیم استاد طالقانی است که حتی توسط برخی بیمارستانهای متقاضی، استفاده گردید و جوابدهی قوی آن برای بیماران و مسئولین برخی بیمارستانها واضح و مبرهن گردید اکنون به رایگان توسط این عزیزان بمردم هبه و هدیه گردید.
🔸امیدواریم این رایگان در اختیار قرار دادن موجب بی مهری مردم و مسئولین به این داروی ارزشمند نشود.

یقینا محققین و علاقمندان سوالات فنی و تحقیقی در خصوص این ترکیب و داروی دارند که بلطف خدا بزودی با هماهنگی استادطالقانی یا یکی از کارشناسان تیم ایشان به برخی سوالات پاسخ داده خواهد شد.

ومن الله التوفیق

💠تنها کانال آرشیو آموزش طب ایرانی اسلامی و اطلاع از مطالب مهم درخصوص کرونا (استاد طالقانی)👇

A_ostadtaleghani@

🔸تا میتوانید نشر دهید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *