اطلاعیه ای از استاد طالقانی به مدیران مجموعه احیای طب اسلامی سنتی جهت دعوت به همکاری وحضور در کنگره طب سنتی اسلامی هفتم خرداد ماه ۹۵

با سلام وعرض ادب خدمت مدیران عزیز وزحمتکش مجموعه احیای طب اسلامی سنتی.✋?? خداوند بشما قوت وتوان مضاعف جهت احیای این طب شریف عطاء فرماید. احتراما باتوجه به هجمه اخیر وزارت بهداشت به طب سنتی اسلامی ومسائلی بعد از آن که همه درجریان هستید لزوم هماهنگی بیشتر مجموعه های طب سنتی اسلامی با هم یقینا […]

با سلام وعرض ادب خدمت مدیران عزیز وزحمتکش مجموعه احیای طب اسلامی سنتی.✋??

خداوند بشما قوت وتوان مضاعف جهت احیای این طب شریف عطاء فرماید.

احتراما باتوجه به هجمه اخیر وزارت بهداشت به طب سنتی اسلامی ومسائلی بعد از آن که همه درجریان هستید لزوم هماهنگی بیشتر مجموعه های طب سنتی اسلامی با هم یقینا باید بیش از پیش باشد.
لذا با توجه به این شرایط جهت همسو شدن برنامه ها وپیاده کردن اهداف گروههای استانی به تفکیک هر استان مجددا راه اندازی گردیده است.

الحمدلله مجموعه ما با داشتن حدود ۳۵۰ مدیر و داشتن ۴۵۰ گروه طب سنتی اسلامی در واتساپ وتلگرام وکانالها وسایتها و… بزرگترین مجموعه در این عرصه در کشور است که بسیار مورد لطف و توجه استاد خیراندیش میباشد و در مسایل اخیر نیز رایزنی های خوبی بعمل آمد.

یکی از برنامه های بسیار عالی که مقرر بود بعدها عملی شود اما حسب شرایط استادخیراندیش آنرا زودتر اجرایی نمودند برنامه کنگره وهمایش طب اسلامی ایرانی در ورزشگاه بزرگ ۱۲/۰۰۰ نفری آزادی میباشد.

حضور همه اساتید.مدرسین.محققین.درمانگران و طبیبان.عطاران.وتمامی علاقمندان به این طب در این همایش قدرت و همبستگی بسیار ارزشمند و مهم میباشد.

لذا اولین گام شما عزیزان تشکیل گروههایی جهت اعزام از استانها با اتوبوس و… به منظور شرکت در این همایش وکنگره میباشد.

لطفا سریعا کارگروه را تشکیل داده و اسامی افرادی که مایل به شرکت در این همایش هستند را اعلام فرمائید.
زمان همایش:
جمعه ۷ خرداد
ساعت: ۸/۳۰ صبح
ورزشگاه ۱۲/۰۰۰ نفری آزادی

التماس دعا
طالقانی