اطلاعیه:

آموزشکده تخصصی طب سنتی: ☀️توجه ? توجه☀️? ?احتراما بدینوسیله به اطلاع میرساند، کانال تخصصی و آموزشکده مجازی طب ایرانی اسلامی تنها کانال در کشور میباشد که برای اولین بار با تائید وحمایت اساتید وحکمای بزرگ طب ایرانی اسلامی کشور قصد آن دارد، دوره های مختلف طبی اعم از حجامت،زالو درمانی،ترک اعتیاد،گیاه درمانی، پوست وزیبایی، عنبیه […]

آموزشکده تخصصی طب سنتی:
☀️توجه ? توجه☀️?

?احتراما بدینوسیله به اطلاع میرساند، کانال تخصصی و آموزشکده مجازی طب ایرانی اسلامی تنها کانال در کشور میباشد که برای اولین بار با تائید وحمایت اساتید وحکمای بزرگ طب ایرانی اسلامی کشور قصد آن دارد، دوره های مختلف طبی اعم از حجامت،زالو درمانی،ترک اعتیاد،گیاه درمانی، پوست وزیبایی، عنبیه شناسی،اصلاح سبک زندگی ، مزاج شناسی تخصصی و… را بصورت رایگان در این کانال به صورت علمی وعملی(عکس،کلیپ و…) به آموزش گذارد تا بدینوسیله گام محکمی درجهت پویایی این طب شریف بردارد.
?لازم بذکر است هم اکنون نیز چهار ۴ دوره تدریس :
☀️مزاج شناسی تخصصی، باتدریس ، استاد حکیم خیراندیش
☀️تدابیر ودرمان بیماریها
☀️تدریس دوره تخصصی حجامت، توسط استاد طالقانی
☀️تدریس تخصصی اصلاح سبک زندگی ایرانی اسلامی به روش طب ایرانی اسلام،باتدریس استاد طالقانی
در این کانال در حال برگزاری گردید.

?عزیزان در برخی از دروس بعد از طی کردن دوره های غیر حضوری،پس از اعلام این آموزشکده میتوانند به مراکز اعلام شده در استانها مراجعه وپس از آزمون مفتخر به دریافت گواهینامه پایان دوره شوند.
♻️ضمن آنکه عموم مدارک وگواهینامه های صادر برای اولین بار از دانشگاههای معتبر کشور مانند دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزادو… صادر خواهد گشت.
✅جهت عضویت در تنها کانال تخصصی طب ایرانی اسلامی کشور کلیک کنید??
https://telegram.me/joinchat/DXph7kDEs2ciiVGoIhfpeg
✳️گسترش طب ایرانی اسلامی از وظایف ماست.لطفا منتشر کنید.