اطلاعیه :

??توجه? توجه? توجه?? باتوجه به اینکه کلیه مدارک آزمون اصلاح سبک زندگی، با تدریس استاد طالقانی توسط دانشگاه پیام نور صادر گردیده و حدود یکماه از ارسال آن به کلیه استانها کلیه استانها میگذرد، هنوز برخی از قبول شدگان در آزمون، به مراکز اعلام شده جهت دریافت گواهینامه های خود مراجعه ننمودند. لذا بدینوسیله اعلام […]

??توجه? توجه? توجه??

باتوجه به اینکه کلیه مدارک آزمون اصلاح سبک زندگی، با تدریس استاد طالقانی توسط دانشگاه پیام نور صادر گردیده و حدود یکماه از ارسال آن به کلیه استانها کلیه استانها میگذرد، هنوز برخی از قبول شدگان در آزمون، به مراکز اعلام شده جهت دریافت گواهینامه های خود مراجعه ننمودند.

لذا بدینوسیله اعلام میگردد، درصورت عدم مراجعه وعدم دریافت گواهینامه ها این موسسه(موسسه پرتو سبز هستی) هیچ مسئولیتی در قبال گواهینامه های مذکور(اعم از مفقودی، اشتباه مندرجات و…) نخواهد داشت.

?این آزمون بزرگترین آزمون طب ایرانی اسلامی در کشور بوده که در استانهای مختلف کشور و با مدیریت “موسسه پرتو سبز هستی” حدود ۶۵۰ نفر از شرکت کنندگان در آن قبول ومفتخر به دریافت گواهینامه مذکور گردیدند.

?عزیزان هرگونه سوال در اینخصوص را با آی دی تلگرامی موسسه در میان گذارند??

@partowesabz

لطفا از سوالات غیرضروری اجتناب نمایید.
تمام موارد در اطلاعیه ذکر گردیده.

?لازم بذکر است آزمونهای بعدی، آزمون مزاج شناسی(مزاج شناسی استادخیراندیش واستاد طالقانی) وشناخت بیماریها از روی زبان میباشد که زمان،مکان آن در همین کانال اطلاع رسانی میگردد.
?منابع آزمون تدریس های برگزار شده اساتید وحکما در همین کانال تخصصی(کانال تخصصی طب ایرانی اسلامی) میباشد.
?شرایط شرکت دوره تربیت مدرس و مربیگری طب سنتی اسلامی نیز که عزیزان پیگیر آن هستند بلطف خدا ظرف ماههای اخیر اعلام خواهد شد.

?عضویت در تنها کانال تخصصی طب ایرانی اسلامی کشور?با نظارت: موسسه پرتوسبز هستی???

https://telegram.me/joinchat/DXph7kDEs2ciiVGoIhfpeg

?لطفا منتشر کنید تا بدانند.