اطلاعیه:

?جواد محمدی فشارکی رئیس بازرسی اصناف استان اصفهان:? ◀️ بازرسی اصفهان پیشنهادی مبنی بر ارائه کالاهای سالم به کمیته امداد و نهادهای دیگر ارائه کرد اما با این طرح موافقت نشد که یکی از دلایل آن مبارزه بیوتروریسم است. ◀️رئیس بازرسی اصناف استان اصفهان تاکید کرد: به طور مثال پتوهایی از سطح بازار جمع آوری […]

?جواد محمدی فشارکی رئیس بازرسی اصناف استان اصفهان:?

◀️ بازرسی اصفهان پیشنهادی مبنی بر ارائه کالاهای سالم به کمیته امداد و نهادهای دیگر ارائه کرد اما با این طرح موافقت نشد که یکی از دلایل آن مبارزه بیوتروریسم است.

◀️رئیس بازرسی اصناف استان اصفهان تاکید کرد: به طور مثال پتوهایی از سطح بازار جمع آوری کردیم که دارای الیاف عقیم کننده است و یا مواد غذایی و نوشیدنی هایی تقلبی با هدف بیوتروریسم و با جعل برندهای معروف از سطح کشور جمع‌آوری شده است.

◀️محمدی فشارکی با اشاره به اینکه در سال گذشته شیرخشک‌هایی با جعل برند مطرح دارای مواد عقیم کننده وارد کشور شده بود، تصریح کرد: این در حالی است که از هیچ کشوری در جهان تاکنون گزارش واردات شیرخشک و پتوی عقیم کننده نداشتیم.

◀️وی ادامه داد: ما اعتقاد داریم که بیگانگان از روش‌های مختلفی برای مبارزه با کشور ما استفاده می‌کنند و به همین دلیل است که جنگ نرم تا این اندازه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است.

◀️رئیس بازرسی اصناف استان اصفهان تاکید کرد: گوشت‌های حرام، نوشیدنی های الکلی، آدامس های تحریک کننده دارای درصد مشروبات الکی از دیگر کالاهای قاچاقی است که از سطح بازار توسط بازرسی اصناف اصفهان جمع‌آوری شده است.

منبع: خبرآنلاین

‍ ?کانال رسمی استادطالقانی??
tlgrm.me/ostadtaleghani