اطلاعیه :

?اطلاعیه مهم?اطلاعیه مهم? باتوجه به در پیش بودن برنامه های مهم طب ایرانی اسلامی در سراسر کشور توسط اساتید و لزوم پوشش دهی این برنامه ها جهت ترویج و گسترش این طب در سراسر کشور بصورت حتی الامکان رایگان یا با هزینه های کم، لازم به ساماندهی توان و پتانسیل قوای طب سنتی در سراسر […]

?اطلاعیه مهم?اطلاعیه مهم?

باتوجه به در پیش بودن برنامه های مهم طب ایرانی اسلامی در سراسر کشور توسط اساتید و لزوم پوشش دهی این برنامه ها جهت ترویج و گسترش این طب در سراسر کشور بصورت حتی الامکان رایگان یا با هزینه های کم، لازم به ساماندهی توان و پتانسیل قوای طب سنتی در سراسر کشور میباشد.

?لذا بدینوسیله از تمامی اقشار ذیل جهت همسویی با اهداف این مجموعه(تنها کانال و مجموعه تخصصی طب ایرانی اسلامی کشور با نظارت اساتید) دعوت به اعلام اطلاعات و مشخصات جهت بهره برداری از توان و پتانسیل آنها در نقاط مختلف کشور مینماییم.

?مدرسین طب ایرانی اسلامی سنتی،
مشخصات ذیل را لطفا اعلام کنند (شامل: سن،سابقه و رزومه تدریس، تحصیلات، آثار علمی مانند کتاب و…)

?درمانگران(اعم از پزشکان طب سنتی، عطاران، و همه درمانگران وطبیبان زحمتکش )
(مشخصات ارسالی توسط درمانگران باید شامل: سن، تحصیلات، رزومه وسوابق، مدت زمان درمانگری)

?گروه سوم: پتانسیل همکاری با مجموعه در زمینه های:????
برگزاری همایش ها و دعوت از اساتید جهت دوره های عمومی و تخصصی بصورت رایگان یا با هزینه کم، تامین سالن و مکان جهت برگزاری دوره ها و همایش ها و…

♻️کلیه عزیزان واجد شرایط اطلاعات خواسته شده را به شماره :
۰۹۱۱۷۴۰۰۱۸۹
در تلگرام و واتساپ (جناب باقری) ارسال نمایند.
?مجدد تاکید میگردد اطلاعات مذکور را فقط به تلگرام و واتساپ شماره مذکور ارسال نمائید واز ارسال آن بصورت پیامکی یا ارسال آن برای مدیران و ادمین کانالها خودداری گردد.

?متذکر میگردد باتوجه به در پیش بودن جلسه اساتید جهت بررسی عملکرد طب ایرانی اسلامی در فضای مجازی کشور مقتضی است نسبت به ارسال مشخصات خواسته شده به شماره مذکور تسریع فرمایید.