بهداشت روانی همسران (شماره ۳۰۴۰)

.✨????????? ?????? ??? ?بهداشت روانی همسران: تاریخ :۹۵/۲/۱۸ شماره :۳۰۴۰ ? با شناخت طبع و مزاج خود زندگی مناسبی داشته باشید ✅ ادامه? https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ ?مزاج شما چیست؟ ?سرد و خشک ، سوداوی های دوراندیش ?☝️افرادی که مزاج سرد و خشک دارند، سوداوی مزاج اند و همانطور که از مزاج شان برمی آید معمولا پوستی خشک […]

.✨?????????
??????
???
?بهداشت روانی همسران:

تاریخ :۹۵/۲/۱۸
شماره :۳۰۴۰

? با شناخت طبع و مزاج خود زندگی مناسبی داشته باشید ✅

ادامه?

https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ

?مزاج شما چیست؟

?سرد و خشک ، سوداوی های دوراندیش

?☝️افرادی که مزاج سرد و خشک دارند، سوداوی مزاج اند و همانطور که از مزاج شان برمی آید معمولا پوستی خشک دارند. غالبا بینی آنها خشک است و علاقه شان به شیرینی جات و گرمی بیشتر از ترشیجات و سردی است.

?آنها عاشق هوای گرم هستند و بهار را محبوب ترین فصل ها می دانند. آنها دقیق و منظم هستند و معمولا حسابگران خوبی در کار و زندگی اند. سوداوی ها لاغرند و خوابی بسیار سبک دارند. فکر و خیال زیاد سراغ شان می آید و یکی از ویژگی های آنها سیاهی و تیرگی دور چشم است.?

✅با چه کسی ازدواج کنند؟
⬅️بهترین گزینه برای این گروه انتخاب همسر از میان مزج دموی یا مزاج های سرد و تر است.
آنها بهتر می توانند حال و شرایط یکدیگر را درک کنند و سازگاری بیشتری هم با هم در زندگی دارند.

?دموی مزاج ها گاهی کارها را به بعد موکول می کنند در حالی که سوداوی مزاج ها کمی با وسواس و حسابگری بیشتری به کارها می پردازند و سعی می کنند کمی همدیگر را معتدل کنند.?

⭕️چه شغلی بهترین است؟
?فعالیت های هنری بهترین گزینه برای مزاج سرد و خشک یا همان سوداوی مزاج هاست. علاوه بر این آنها می توانند به راحتی از پس فعالیت ها و مشاغلی مثل حسابداری، حراست، نگهبانی، پلیس آگاهی و بازپرس بربیایند.

?آنها به شدت دقیق اند و به سادگی مو را از ماست بیرون می کشند. البته آنها یک ضعف بزرگ دارند و آن این است که کمتر روی بقیه آدم ها حساب می کنند و تنها خودشان را می بینند. سوداوی ها می توانند با حوصله جزییات زیادی را در نقاشی و اثر هنری شان لحاظ کنند. بزرگترین فیلسوفان و ریاضی دانان از میان این گروه بوده اند.?

منبع:کانال زندگی آرام
https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ

?
???
??????
✨?????????