جریانی که در پی نابودی “طب اسلامی”است به انزوا کشیده می شود.

?جریانی که در پی نابودی «طب اسلامی» است به انزوا کشیده می‌شود? ✨تاریخ : ۹۵/۲/۱۲ ✨شماره : ۳۰۹۶ ?شناسه خبر: ۱۰۶۵۸۳۳ سرویس: اجتماعی ?۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۱۰:۰۲ ◀️ معاون آموزشی مؤسسه حجامت ایران گفت: طب اسلامی طبی است که خداوند و رهبر معظم انقلاب پشتوانه آن است و به‌زودی کسانی که می‌خواهند این طب […]

?جریانی که در پی نابودی «طب اسلامی» است به انزوا کشیده می‌شود?

✨تاریخ : ۹۵/۲/۱۲
✨شماره : ۳۰۹۶

?شناسه خبر: ۱۰۶۵۸۳۳ سرویس: اجتماعی

?۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۱۰:۰۲

◀️ معاون آموزشی مؤسسه حجامت ایران گفت: طب اسلامی طبی است که خداوند و رهبر معظم انقلاب پشتوانه آن است و به‌زودی کسانی که می‌خواهند این طب را نابود کنند، به انزوا کشیده می‌شوند.
???

◀️ شهلا اسدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم‌ «پویا» با اشاره به پلمب مؤسسه تحقیقات حجامت ایران اظهار کرد: تمام تلاش ما در مؤسسه تحقیقات حجامت ایران برای سلامتی مردم بوده و هیچ هدف شخصی و سودجویی نداشتیم و این را به‌سادگی می‌توان از کسانی که به دست ما معالجه شده‌اند، فهمید؛ تک‌تک این افراد گواهی بر عملکرد مطلوب مؤسسه هستند.

???
وی افزود: در واقع با محاکمه رئیس مؤسسه تحقیقات حجامت ایران، به‌نوعی سلامت مردم محاکمه می‌شود.

◀️ اسدزاده با اشاره به تلاش برخی جریانات برای وارد کردن اتهامات ناروا به فعالیت‌های مؤسسه حجامت و حوزه طب سنتی ــ اسلامی خاطرنشان کرد: طب اسلامی، طبی است که خداوند و رهبر معظم انقلاب پشتوانه آن است و به‌زودی کسانی که می‌خواهند این طب را نابود کنند، به انزوا کشیده می‌شوند.

????
◀️ معاون آموزشی مؤسسه تحقیقات حجامت ایران تصریح کرد: بسیاری از بیماران صعب‌العلاج که مراحل تخصصی و فوق‌تخصصی طب کلاسیک را گذراندند اما نتیجه‌ای دریافت نکردند، در این مؤسسه و توسط اطبای برجسته طب سنتی و با روش‌های طب ایرانی ــ اسلامی درمان شده‌اند.
https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ

◀️ اسدزاده یادآور شد: اگر واقعاً متولیان امر در وزارت بهداشت در پی تأمین سلامتی مردم هستند، پای صحبت‌های بیماران صعب‌العلاج که طب کلاسیک موفق به درمان آنها نشده‌اند اما با روش‌های طب اسلامی در مؤسسه حجامت درمان شده‌اند، بنشینند و گزارشات موارد عینی از توانمندی‌های این طب در درمان بیماری‌های مختلف را دریافت کنند.

◀️ وی افزود: وزارت بهداشت به‌جای بررسی دقیق و موشکافانه طب سنتی و طب اسلامی، اقدام به پاک کردن صورت مسئله کرد که این اقدام سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.
????

◀️ اسدزاده با اشاره به اینکه حتی کشورهای غیراسلامی نیز به‌شدت از طب سنتی حمایت می‌کنند، متذکر شد: اگر ما در کشورهای دیگر به درمان بیماران به‌روش طب سنتی می‌پرداختیم، قطعاً از ما حمایت می‌کردند و علم و روش این طب را از ما دریافت کرده و به درمان مردم می‌پرداختند.

◀️وی به کاهش ۳۰درصدی واردات داروهای شیمیایی اشاره کرد و گفت: این میزان کاهش دلیل بر تولیدات دارو در داخل کشور نیست بلکه استفاده مردم از داروی گیاهی و طب سنتی است که این موضوع به وارد‌کنندگان دارو ضرر می‌زند و این برایشان قابل تحمل نیست، از این رو شروع به اتهام‌زنی یا اقداماتی می‌کنند که بتواند جلوی ضررشان را بگیرد.

◀️ معاون آموزشی مؤسسه تحقیقات حجامت ایران در پایان تصریح کرد: اگر یک نفر از بیمارانی که به مؤسسه مراجعه کرده باشد به ما اتهام سودجویی بزند ما خود به زندان خواهیم رفت؛ محاکمه کردن رئیس مؤسسه حجامت اصلاً عادلانه نیست و پشت‌پرده‌های بسیاری دارد که همه اینها به‌ضرر سلامتی مردم تمام خواهد شد.

https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ