خبر بسیار مسرت بخش

. مبارزات و آگاه سازی طرفداران زندگی سالم وطبیعی مثمر ثمر بود??? ♻️گام اول مجلس برای حذف تراریخته از برنامه ششم/ کمیسیون کشاورزی واردات، تولید و مصرف تراریخته را ممنوع کرد. ?عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی درباره بند مربوط به تجاری‌سازی تولید محصولات تراریخته در برنامه ششم توسعه گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس مصوب کرد، […]

.
مبارزات و آگاه سازی طرفداران زندگی سالم وطبیعی مثمر ثمر بود???

♻️گام اول مجلس برای حذف تراریخته از برنامه ششم/ کمیسیون کشاورزی واردات، تولید و مصرف تراریخته را ممنوع کرد.

?عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی درباره بند مربوط به تجاری‌سازی تولید محصولات تراریخته در برنامه ششم توسعه گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس مصوب کرد، واردات، تولید و مصرف محصولات تراریخته در برنامه ششم توسعه ممنوع شود.

?عباسی پاپی‌زاده در‌ گفت‌وگو با خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم در خصوص لایحه برنامه ششم دولت برای تجاری سازی محصولات تراریخته اظهار کرد: محصولات تراریخته از موضوعاتی است که سلامت جامعه را دچار مشکل می‌کند و در کمیسیون کشاورزی مجلس هنگام بررسی لایحه برنامه ششم، بحث مفصلی در خصوص تولید یا عدم تولید این محصولات صورت گرفت.

?وی با تأکید بر اینکه به کشت محصولات ارگانیک و تراریخته در برنامه ششم توجه شده است، گفت: در این برنامه قرار است که از تولید و واردات محصولات تراریخته جلوگیری  شود، به‌عوض کشت محصولات ارگانیک توسعه یابد.                                                                                                                                                                                                                 به گزارش تسنیم، این مصوبه کمیسیون کشاورزی به کمیسیون تلفیق می‌رود و بعد از تصویب و قرارگیری در گزارش نهایی در صحن علنی مجلس به رأی گذاشته می‌شود تا لازم‌الاجرا شود.

@Ostadtaleghani ?