سخنی با اصحاب رسانه شماره (۳۰۵۶)

سخنی با اصحاب رسانه ????? تاربخ:۹۵/۲/۲۵ شماره:۳۰۵۶ ?شما را چه شده که ازادگی اندیشه و بیان را از یاد برده اید. در سرمقاله هایتان خوب دم از ازادی بیان می زنید و وانمود می کنید که واقعیت های جامعه را منعکس می کنید اما واقعیت چیز دیگری است. ? شما رسانه هایی هستید که تابع […]

سخنی با اصحاب رسانه
?????
تاربخ:۹۵/۲/۲۵
شماره:۳۰۵۶

?شما را چه شده که ازادگی اندیشه و بیان را از یاد برده اید. در سرمقاله هایتان خوب دم از ازادی بیان می زنید و وانمود می کنید که واقعیت های جامعه را منعکس می کنید اما واقعیت چیز دیگری است.

? شما رسانه هایی هستید که تابع دولتمردانید و اسلام و مردم را فراموش کرده اید و فقط برای بقای خودتان تلاش می کنید. سرتان را درون برف فرو کرده اید تا دردهای مردم را نشنوید و نبینید.
https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ
?پس اینقدر لاف مردمی بودن و فرهیختگی نزنید.

?واقعا تعجب برانگیز است که چگونه صدا و سیمایی که از گرفتن فاضلاب روستایی در بورکینوفاسو گزارش تهیه میکند و یا با تماس مردمی به محله ای میرود و از وضعیت زباله هایی که شهرداری جمع نکرده و یا کمبود گاز و… گزارش میگیرد ، اما وقتی هزاران هزار از اساتید و پزشکان و عطاران و حکیمان طب سنتی به روش های غیر اخلاقی و مستبدانه و مزورانه وزارت بهداشت و درمان اعتراض می کنند ، سکوت معناداری همه رسانه ها را در بر می گیرد. چرا وقتی اساتید دلسوز و آگاه طب سنتی به غربزدگی مفرط سیستم پزشکی کشور اعتراض می کنند سکوت مرگ همه را فرا می گیرد.

? وقتی هشدار می دهند که سازمان بهداشت جهانی زیر نظر صهیونیست ها اداره می شود به وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه های علوم پزشکی بر می خورد.
آنوقت اصحاب رسانه سر در لاک خود فرو برده و برای انعکاس اخبار مربوط به طب پر افتخار ایرانی و اسلامی منتظر مجوز از وزارتخانه می شوند.
https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ
?رسانه ها و روزنامه ها باید زمینه ساز عدالت و پیشرفت حکومت اسلامی باشند، حال اگر صدا و سیمای جمهوری اسلامی و مطبوعات ، بجای حمایت و انعکاس حرکت های علمی اسلامی ، روزه سکوت گیرند و از حرکت های ظالمانه وزارت بهداشت حمایت کنند از اهداف حکومت فاصله نگرفته اند⁉️
آیا این کار خلاف نظرات رهبر معظم انقلاب و اهداف جمهوری اسلامی نیست❓
?از روزنامه هایی که معمولا با حقیقت کاری ندارند انتظاری نداریم اما برخی رسانه ها وروزنا مه ها که دم از آزادگی واستقلال میزنند؛شما چرا روزه حرام میگیرید؟؟؟

منبع : بهترین طبیب ✅
https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ