متن زیر را درخصوص عدم امانت داری بهمراه تحلیل آن خوب وبا حوصله تا آخر بخوانید

⚜بسم الله الرحمن الرحیم⚜ متن زیر را در خصوص عدم امانت داری بهمراه تحلیل آن خوب وبا حوصله تا آخر بخوانید??? ?گزارش ۲۰:۳۰ در مورد تخلّفات طب سنتی در تاریخ ۷ / ۳ / ۹۵ و تحلیل گزارش? ⤵️« شروع گزارش »⤵️ ⬅️ با افزایش محبوبیت و مقبولیت طب سنتی در بین مردم مواظب علف […]

⚜بسم الله الرحمن الرحیم⚜

متن زیر را در خصوص عدم امانت داری بهمراه تحلیل آن خوب وبا حوصله تا آخر بخوانید???

?گزارش ۲۰:۳۰ در مورد تخلّفات طب سنتی در تاریخ ۷ / ۳ / ۹۵ و تحلیل گزارش?

⤵️« شروع گزارش »⤵️

⬅️ با افزایش محبوبیت و مقبولیت طب سنتی در بین مردم مواظب علف های هرزی باشیم که خودشان را در قفسه ی عطاری این طب ریشه دار جا می کنند .
بعد از نشان دادن تابلوی « دانشکده طب سنتی ایرانی » ( تأسیس ۱۳۸۹ ) به عنوان یک مرکز معتبر آموزشی ، گزارشگر بیان می دارد :
? اینجا یکی از مراکز طب سنتی دانشگاهی هست که مردم برای درمان برخی بیماری ها مراجعه می کنند .
گزارش از یک خانمی که لباس پرستاری دارد در همین دانشگاه :
⬅️ « این ادّعا را ندارم که با طب سنّتی ، بتوانیم تمام از بیماری ها را درمان کنیم »
قطعا خیلی از این داروها همه جا هست ولی اینکه نیاز بدن من چی هست ، و باید چی تجویز شود مهم است .
یکی از بیماران خانم : اینجا الحمدلله یکسری آمدم و سری دوم آمدم خوب بود .
در مصاحبه ای با یکی از دکترها ، دکتر می گوید : بعد از خواندن طب جدید ، به اینجا می آییم و پی اچ دی طب سنتی می گیریم .
در این بین مراکزی هستند که از علاقه مندی مردم به طب سنتی سوء استفاده می کنند و با هزینه هایی گزاف و روش های غیر علمی مردم را درمان می کنند .
مصاحبه با یک بیمار شکست خورده : رفتم یک بیمارستان و قانونی نبود ، یک به من پمادی داد که زدم و دستم بد تر شد .
از باور و اعتقاد مردم به طب سنتی یک عده ای افراد سود جو و فرصت طلب سوء استفاده می کنند . ما وقتی پرونده های تخلّفات پزشکی که در پزشکی قانونی بررسی کردیم ، بیمار را از درمان های رایج محروم کرده اند ، باعث ایجاد عارضه برای مردم شده ، حتی داشتیم مواردی که منجر به فوت شده است
وزارت بهداشتی ها می گویند هیچ مرکز خصوصی در زمینه ی طب سنتی از ما مجوز ندارد .
⬅️ به یکی از این مراکز سر زدیم که مجوّزش لغو شده است . ۱۴ هزار پزشک و غیرپزشکی که آموزش دادیم ، کلا بی اعتبار . سوال گزارش گر : شما مجوّز داشتید ؟ بله . سوال : در دولت قبل ؟ بله ، در دولت قبل .
من ۲۹ پرونده ی قضائی در طول این ۳۰ سال داشتم . یک شاکی خصوصی و ۲۸ تا وزیر و رئیس دانشگاه شاکی بودند . و این یکی هم داروی گرمی خورده بود و به اسهال افتاده بود ، اگر به خود من مراجعه می کرد به او می گفتم که یک مقدار ماست بخورد خوب می شود .

⬇️تحلیل گزارش ⬇️

*⃣ با افزایش محبوبیت و مقبولیت طب سنتی در بین مردم مواظب علف های هرزی باشیم که خودشان را در قفسه ی عطاری این طب ریشه دار جا می کنند .

*⃣ این ادبیّات حاکی از این است که می خواهد در ادامه ی گزارش عده ای را به عنوان « علف هرز » معرفی کند و به سیاست های طبّ سنتی آنان ایراد وارد کند .
طبیعتا این جملات و توهین ها به تمامی افرادی که در این گزارش به عنوان مجرم معرفی می شوند ، تطبیق خواهد کرد .

*⃣ بعد از نشان دادن تابلوی « دانشکده طب سنتی ایرانی » ( تأسیس ۱۳۸۹ ) به عنوان یک مرکز معتبر آموزشی ، گزارشگر بیان می دارد :
اینجا یکی از مراکز طب سنتی دانشگاهی هست که مردم برای درمان برخی بیماری ها مراجعه می کنند .

*⃣ اینکه فقط بعضی از مراکز طب سنتی ( که از جهت ما غالبا طبق سیاست های نادرست و جهت دار غربی اداره می شوند ) به عنوان مراکز معتبر طب سنتی جهت آموزش و درمان معرفی شوند کار اشتباهی است در حالیکه در همین دانشگاه های به اصطلاح طب سنتی که در همین گزارش مورد تأیید قرار گرفته ، بر علیه حجامت که از دستورات قطعی دین مبین اسلام است ، علم آموزی می شود .

↩️ در ادامه گزارش از یک خانمی که لباس پرستاری دارد در همین دانشگاه :
« این ادّعا را ندارم که با طب سنّتی ، بتوانیم تمام از بیماری ها را درمان کنیم »

*⃣ این جمله که از یکی از دانش پژوهان همین مراکز به اصطلاح طب سنّتی می باشد ، بیانگر نواقص علومی است که در این مراکز آموزش داده می شود .
شاید ادّعای این مرکز نباشد ، ولی ادّعای بسیاری از اطبّاء آزاد اندیش طب سنّتی ـ اسلامی این است که تمامی بیماری ها از طریق طب سنّتی ـ اسلامی درمان خواهد شد . حدّاقل بیماری هایی که طب جدید از درمانش عاجز مانده است را طب سنّتی ـ اسلامی درمان خواهد کرد کما اینکه در عمل نیز نمونه های بی شماری اتفاق افتاده است .

*⃣ در ادامه ی گزارش : قطعا خیلی از این داروها همه جا هست ولی اینکه نیاز بدن من چی هست ، و باید چی تجویز شود مهم است .

*⃣این جمله صحیح است ولی اینکه به چه هدفی و در کدام قسمت گزارش گفته شود مهم است . شما در ادامه ی دانشگاهی که معتبر می دانید و در تأیید آنان و ردّ غیر آنان می گویید ؛ این داروها همه جا هست اما هر کسی قدرت تشخیص ندارد ( کنایتا از این که فقط مجموعه های مشابه ما می تواند خوب درمان کند نه دیگران لذا در ادامه ی گزارش اینچنین آمده
: )

◀️ ی

کی از بیماران خانم :
?اینجا الحمدلله یکسری آمدم و سری دوم آمدم خوب بود .
در مصاحبه ای با یکی از دکترهای همین
مجموعه ، دکتر می گوید : بعد از خواندن طب جدید ، به اینجا می آییم و پی اچ دی طب سنتی می گیریم .

✨ گزارشگر : در این بین مراکزی هستند که از علاقه مندی مردم به طب سنتی سوء استفاده می کنند و با هزینه هایی گزاف و روش های غیر علمی مردم را درمان می کنند .
? مصاحبه با یک بیمار شکست خورده : رفتم یک بیمارستان و قانونی نبود ، یک به من پمادی داد که زدم و دستم بد تر شد .
مصاحبه : از باور و اعتقاد مردم به طب سنتی یک عده ای افراد سود جو و فرصت طلب سوء استفاده می کنند . ما وقتی پرونده های تخلّفات پزشکی که در پزشکی قانونی بررسی کردیم ، بیمار را از درمان های رایج محروم کرده اند ، باعث ایجاد عارضه برای مردم شده ، حتی داشتیم مواردی که منجر به فوت شده است

?? تا اینجا تمامی مطالب و گزارش ها بر این اساس بود که بعضی از اطبّاء و مراکز طبّ سنتی را تأیید کنند و بقیه را رد و تخریب کنند . منظورشان از تأیید هم همان مراکزی بود که در ابتدای گزارش تابلوی آن را نشان دادند و گزارشگر وارد دانشکده طب سنتی شد . چون بقیه ی گزارش ها هم از افراد همان مجموعه و مریض های مراجعه کننده به آن مجموعه بود که بعضی از آن ها به صراحت می گفتند که فلان جا رفتم و مریضی ام بدتر شد .
اگر بعد از بیان این مطالب کلّی در ردّ بعضی از درمانگری های سنّتی و مراکز غیرمجاز ، یکی از مصادیق آن نشان داده شود قطعا بسیاری از این اتّهامات متوجّه آن گروه و اشخاص خواهد شد .

?? پروفسور خیراندش که سال های پرچمدار حمایت از طب سنتی ـ اسلامی بوده و زحمت های بسیاری در این راه متحمل شده است و جریان حجامت که از دستورات مورد تأکید پیغمبراکرم صل الله علیه وآله می باشد را در ایران گسترش داده است و استاد بسیاری از اطبّاء طب سنتی ـ اسلامی در ایران بوده است در ادامه به عنوان یکی از مصادیق غیرقانونی معرّفی می شود ??

?گزارشگر در ادامه ی گزارش می گوید :
وزارت بهداشتی ها می گویند هیچ مرکز خصوصی در زمینه ی طب سنتی از ما مجوز ندارد .
به یکی از این مراکز سر زدیم که مجوّزش لغو شده است .

*⃣ در تمامی این گزارش از تکنیک های تصویربرداری برای تخریب یک گروه خاص ، استفاده شده است .
دقیقا همزمان با گفتن این جمله : « به یکی از این مراکز سر زدیم که مجوّزش لغو شده است » ، تصاویر پروفسور خیراندیش و مجموعه ی کنارش را نشان می دهد که از سر میز جلسه به یکباره بلند شده و گویا می خواهند اتاق را ترک کنند . ( همراه شدن تصویر برخواستن و ترک کردن جلسه با گفتن جمله ی مجوّزش لغو شده است ) که در ذهن مخاطب اعتراض و ناراحتی این شخصی که مجوّزش لغو شده را القاء می کند .
⬅️ در حالیکه کسانیکه شخصیت پروفسور خیراندیش را می شناسند به خوبی می دانند ، ایشان هرگز دغدغه ی شخصی نداشته و ندارد و از این قبیل اقدامات و حتی بسته شدن مطب و موسسه اش ناراحت نیست بلکه آن چیزی که بیشتر موجب ناراحتی ایشان است ، چگونگی حمایت مسلمانان و مدّعیان تبعیت از نظام و رهبری ، از طب یهودی ـ آمریکایی آدم کش و کنار زدن طبّ نجات بخش سنّتی ـ اسلامی است و اینکه چرا بعد از ۳۰ سال از انقلاب نباید حتی یک قانون به نفع طب سنّتی ـ اسلامی وضع شود با اینکه دغدغه ی رهبری عزیز طب ایرانی ـ اسلامی می باشد .

✨✨ در ادامه ی گزاش جملاتی را در مصاحبه با پروفسور خیراندیش پخش می کند :

۱۴ هزار پزشک و غیرپزشکی که آموزش دادیم ، کلا بی اعتبار .

?سوال گزارش گر : شما مجوّز داشتید ؟ بله .

?سوال : از دولت قبل ؟ بله ، در دولت قبل
من ۲۹ پرونده ی قضائی در طول این ۳۰ سال داشتم . یک شاکی خصوصی و ۲۸ تا وزیر و رئیس دانشگاه شاکی بودند . و این یک نفر هم داروی گرمی خورده بود و به اسهال افتاده بود ، اگر به خود من مراجعه می کرد به او می گفتم که یک مقدار ماست بخورد خوب می شود .

*⃣ یکی از حرکت های زشت و کارهای غیراخلاقی که در گزارش های جهت دار مرسوم است ، سانسور کلمات و جملات می باشد . شما به راحتی می توانید با حذف قبل و بعد از سخنان یک شخص ، گفته هایی را از زبان او بیرون بیاورید که به ضرر خودش تمام شود .
خبر ۲۰:۳۰ باید مردانه جوابگو باشد که آیا مقصود پروفسور خیراندیش از جملاتی که از او پخش کردید ، همانی است که شما قصد کرده اید ؟!
اگر تمامی گزارش و سخنان پروفسور خیراندیش در گفتگوی گزارشگر با او پخش شود ، همه ی مردم به خبر ۲۰:۳۰ بی اعتماد شده و این خبرگزاری را دروغگو می خوانند .
پروفسور خیراندیش در خلال بیان یکسری درد و دل ها و بیان قضایایی که پیش آمده جهت مقدمه ی بحث خود بیان می دارد که این مقدار پرونده ی قضایی داشته است و…
ولی شما بعد از جملاتی که در بیان اتّهام این جریان و مجوّز نداشتن مرکز ایشان می باشد ، جملاتی را از ایشان پخش می کنید که « من ۲۹ پر

Neda 2, [30.05.16 13:38]
ونده ی قضائی

داشته ام … »
گویا هر شخصی وقتی می شنود با خودش می گوید
؛ عجب آدم خلافکاری است! مجوّز که ندارد و این همه شاکی هم دارد . تازه شاکیانش هم افراد عادّی نیستند و فقط یک نفر شخصی است و بقیه افراد فهیم و از مسئولین جامعه هستند مثل وزراء و اساتید دانشگاه !در تخریب یک شخصیت کافی بود که تمامی سخنان قبل و بعد او را حذف کنید و فقط این جملات را بیان کنید تا او سند اتّهام خودش را امضاء کرده باشد .
آیا در آن گزارش ، پروفسور می خواسته بگوید که من متّهم هستم و مجوّز نداشتم ؟! یا اینکه مطالب زیادی در بیان سیاست های غلط وزارت علوم ، وزارت بهداشت و… بیان داشته است .
قسمتی از فرمایشات پروفسور خیراندیش در یکی از جلسات را بیان می دارم تا به دیدگاه این انسان بزرگ پی برده شود :

?بنده که در این مسیر افتادم ، چون خودم را مدیون می دانستم . ما باید حکم مقام معظم رهبری را بزرگ می کردیم که نکردیم . امروز آقای رئیس جمهور و قوه ی قضائیه و .. بدانند من دنبال این نیستم که موسسه ی حجامت ایران را باز کنید و جواز دهید و تمدید کنید . اینجا چه باز شود چه نشود هیچ اتفاقی نمی افتد . الان مطالبات ما دیگر است . می گوییم سهم و جایگاه طب سنتی ـ اسلامی در درمان کشور چقدر است ، ما همان را می خواهیم .
چند سال است که رهبری فرموده علوم انسانی را اسلامی کنید . آیا اتفاقی افتاده است ؟! خیر . ما تا زمانیکه مجموعه ی خودمان را در شبکه ی رسمی نبرده بودیم مزاحم نداشتیم. ولی از زمانی درخواست کردیم و نامه نوشتیم به وزارت بهداشت که : دانشگاهی تأسیس شده است ، لطفا این را ثبت کنید . گفتند که این ها می خواهند جا پا باز کنند ، سریع دستگیرش کنید و دانشگاهش را ببندید .
آن ها مجوّز نمی دهند نه اینکه ما نگرفته باشیم . و الا چه معنا دارد که من در کشور اسلامی زندگی کنم ولی دانشگاه طب سنتی ـ اسلامی را در یک کشور غیرمسلمان راه بیاندازم ؟! بخاطر اینکه آن ها به ما مجوّز نمی دهند . آن ها حقیقتا طب سنتی ـ اسلامی را قبول ندارند . دو سال هست که حتی پرونده و درخواست مجوّز ما را از جای خودش تکان نداده اند و هیچ اقدامی برای مجوّز دادن انجام نداده اند ، چون نمی خواهند .
این آموزش طب سنتی ـ اسلامی است که یک رفتار را پایدار می کند ، ریشه ی استعمار را برمی دارد و فرهنگ ایجاد می کند و در مقابل اقتصاد وابسته می ایستد .
تنها جایی که برای توسعه ی طب سنتی ـ اسلامی کار می کند ، موسسه ی تحقیقات حجامت ایران است . ۷ هزار مورد پزشک و ۷ هزار مورد غیر پزشک آموزش داده است و نتیجه اش ۱۲ میلیون مورد حجامت در سال ۹۲ شده است . نتیجه ی این ۱۲ میلیون حجامت ، کم شدن ۱۲ میلیون آسپرین است . و اگر نخورد برای او ضرر می شود . این آموزش سبب شده که هزاران کارخانه ی ارده شیره در یزد و دزفول درست شود لذا اگر ارده شیره بخورد دیگر گوشت گاو انگلیسی نمی خورد و برای او ضرر می شود
و مطالب زیاد دیگری که می توان به سخنان عقلائی ایشان مراجعه کرد و هر انسان آزاد اندیشی آن ها را می پذیرد ??.

✅✅ ما نسبت به این سیاست های جهت دار گزارشگران وابسته و خبرهای مستعمره ی بیگانه که به فکر جیب خودشان هستند نه سلامت مردم ، انتقاد شدید داریم و اعتراض خودمان را ابراز می داریم .

??به آدرس های ذیل رفته و اعتراض خود را بیان دارید :

http://webgardi.yjc.ir/fa/contacts

http://www.yjc.ir/fa/contacts

http://www.yjc.ir/fa/news

شماره پیامک خبر ۲۰ و۳۰ شبکه دو سیما :۳۰۰۰۲۰۳۰

جهت مشاهده ی خبر ۲۰:۳۰ در تاریخ گفته شده ، به آدرس ذیل بروید :
http://www.telewebion.com/#!/episode/1456536/

تهیه و تنظیم : محمد علی عابدی

__________☆☆☆☆☆___________

?کانال رسمی استادطالقانی??
tlgrm.me/ostadtaleghani
?سایت رسمی استادطالقانی??
www.ehyayetebeslami.com