پاسخ جالب وزارت بهداشت به اعلام آمادگی رئیس موسسه تحقیقات حجامت ایران برای کمک به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی

پاسخ جالب وزارت بهداشت، به اعلام آمادگی رئیس موسسه تحقیقات حجامت ایران، برای کمک به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی. ??? تاریخ:۹۵/۲/۸ شماره:۳۰۸۰ هفته پیش، حکیم حسین خیراندیش رئیس موسسه تحقیقات حجامت ایران، در گفتگویی با اصحاب رسانه، اعلام کرد که فعالان طب اسلامی، آمادگی دارند در راستای اقتصاد مقاومتی، پیشنهادهای علمی خود را به وزارت […]

پاسخ جالب وزارت بهداشت، به اعلام آمادگی رئیس موسسه
تحقیقات حجامت ایران، برای کمک به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی.
???
تاریخ:۹۵/۲/۸
شماره:۳۰۸۰
هفته پیش، حکیم حسین خیراندیش رئیس موسسه تحقیقات حجامت ایران، در گفتگویی با اصحاب رسانه، اعلام کرد که فعالان طب اسلامی، آمادگی دارند در راستای اقتصاد مقاومتی، پیشنهادهای علمی خود را به وزارت بهداشت ارائه دهند.
???
وی همچنین از انحلال «معاونت طب سنتی-اسلامی» وزارت بهداشت انتقاد کرد و خواستار سازماندهی بیشتر دولت برای ساماندهی فعالان طب سنتی و نیز عطاری ها و دانشکده های طب سنتی شد.
???
اما درست یک هفته بعد، با شکایت وزارت بهداشت، موسسه تحقیقات حجامت ایران، «پلمپ» شد!
⁉️⁉️⁉️⁉️
هفته پیش از آن نیز معاونت طب سنتی وزارت بهداشت، به «اداره کل» تنزل پیدا کرد. «اقدام و عمل» وزارت بهداشت در ستیز با طب سنتی در حالی است که روزهای قبل از انحلال این معاونت، «گاردین» چاپ لندن، در گزارشی مفصل از رونق طب سنتی در ایران گزارش داده بود.
https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ

فعالان رسانه ای در جستجوی رابطه معنادار گزارش این روزنامه انگلیسی با «اقدام و علم» وزارت بهداشت علیه طب اسلامی هستند.
???
به نظر می رسد آقای وزیر بهداشت که خود «عطارزاده» است، هفته پیش در سفر به قم و دیدار با مراجع، که اخبار آن با برجسته سازی «برجام هسته ای» در رسانه ها منتشر شد، از باب ملاطفت با علمای اعلام وارد شده تا اقدامات حذفی با طب اسلامی، با اعتراضی از سوی روحانیت مواجه نگردد.
????
https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ

م.م .شیرمحمدی

⚜کاری از مجمموعه احیای طب سنتی و اسلامی و موسسه پرتو سبز هستی با نظارت استاد طالقانی ⚜

https://tlgrm.me/joinchat/BqBWkjvXxNn56mNS9yJTHQ
?