پذیرایی از عزاداران سیدوسالار شهیدان اباعبدالله الحسین

مطلب مهم از استاد طالقانی در خصوص پذیرایی از عزاداران سیدوسالار شهیدان اباعبدالله الحسین: ??? تاریخ:۹۵/۷/۱۴ شماره:۳۱۳۷۵ متاسفانه با اینهمه تاکیدات مکرر در خصوص عدم  استفاده از ظرفهای یکبار مصرف پلاستیکی در مجاورت غذاها ونوشیدنی های گرم متاسفانه طبق سنوات قبل شاهد استفاده از این ظروف یکبار مصرف برای پذیرایی از عزاداران محرم حسینی هستیم. […]

مطلب مهم از استاد طالقانی در خصوص پذیرایی از عزاداران سیدوسالار شهیدان اباعبدالله الحسین:
???
تاریخ:۹۵/۷/۱۴
شماره:۳۱۳۷۵

متاسفانه با اینهمه تاکیدات مکرر در خصوص عدم  استفاده از ظرفهای یکبار مصرف پلاستیکی در مجاورت غذاها ونوشیدنی های گرم متاسفانه طبق سنوات قبل شاهد استفاده از این ظروف یکبار مصرف برای پذیرایی از عزاداران محرم حسینی هستیم.
این ظرف بعلت عوارض بسیار زیاد وسرطانزا بودن وعدم هضم،جذب ودفع آن توسط طبیعت بدن وبافتها بسیار خطرناک میباشد.
حقیر به سهم خود مجددا هشدار جدی دراین خصوص میدهم و یقینا بعد از اینهمه نهی استفاده از این ظروف بهمراه خوراکی ها ونوشیدنی های گرم ازطریق طب سنتی،طب نوین؛صدا وسیما،روزنامه ها ومجلات عمومی،سایتها ورسانه ها و… هیچ عذر و بهانه ایی  از نظر شرعی و وجدانی در این خصوص پذیرفته نیست.
به احترام سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین،عزاداران حضرت را گرامی بدارید و با این روش به سلامت شیعیان حقیقی آسیب نزنید.
یقینا خود حضرت راضی به آسیب رساندن به عزادارانش با این روش نمی باشند.
یقینا این روش پذیرایی شر و آسیب آن بیشتر از خیرآن است.
عزیزان جهت پذیرایی از عزاداران با خوراکهای گرم مانند :برنج وانواع خورشتها ونوشیدنی های گرم مانند: چایی،شیرو… باید از ظروف گیاهی وکاغذی وظروف مخصوص خوراکی ها ونوشیدنی های گرم استفاده نمایند.
به وزارت بهداشت نیز که خود را بانی سلامت در اجتماع میداند پیشنهاد میشود باتشکیل گشتهای ویژه این هیئت  ها را توجیه بهداشتی نماید ،همچنین وزارت ارشاد و بانیان هیئتهای مذهبی در برنامه های توجیهی خود نسبت به استفاده از این ظروف وعوارض خطرناک آن به مسئولین هیئتهای مذهبی اقدام نمایند.
تمامی ارادتمندان به سید وسالار شهیدان از انتشار این مطلب دریغ نورزند.
✅مورد تایید استاد طالقانی میباشد.

?کانال رسمی استادطالقانی??
tlgrm.me/ostadtaleghani
?سایت رسمی  استادطالقانی??www.ehyayetebeslami.com