۱۲ هزار لیتر سرکه تقلبی در اصفهان کشف شد

۱۲ هزار لیتر سرکه تقلبی در اصفهان کشف شد ???? تاریخ:۹۵/۸/۲۰ ?اصفهان- ایرنا- بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ۱۲ هزار لیتر سرکه تقلبی و غیر بهداشتی که با اسید استیک صنعتی تهیه شده بود را کشف کردند. ?کارشناس کنترل مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز دوشنبه […]

۱۲ هزار لیتر سرکه تقلبی در اصفهان کشف شد
????
تاریخ:۹۵/۸/۲۰

?اصفهان- ایرنا- بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ۱۲ هزار لیتر سرکه تقلبی و غیر بهداشتی که با اسید استیک صنعتی تهیه شده بود را کشف کردند.

?کارشناس کنترل مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز دوشنبه به ایرنا گفت: این مقدار سرکه غیر بهداشتی از یک کارگاه غیر مجاز زیرزمینی در حومه شهر اصفهان کشف و توقیف شد.
«منوچهر نوروز» افزود: در این کارگاه سرکه خوراکی از ترکیب اسید استیک صنعتی با آب چاه و کارامل غیر بهداشتی و غیر خوراکی تهیه می شد.
?وی همچنین با اشاره به کشف یکهزار و ۳۵۰ لیتر اسید استیک صنعتی در این کارگاه تصریح کرد: در صورت استفاده از این مقدار اسید حدود ۲۷ هزار لیتر سرکه تقلبی تولید می شد.
?این کارشناس اضافه کرد: در این کارگاه با استفاده از کارگران اتباع بیگانه و با روش های غیر بهداشتی و غیر مجاز سرکه تولید می شد که به دنبال گزارش مردمی و با همکاری نیروی انتظامی موفق به پلمپ آن شدیم.
?نوروز با بیان اینکه متصدی این کارگاه غیر مجاز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است، گفت: این فرد متخلف، سرکه های تقلبی را با برندها و شماره های پروانه جعلی بسته بندی و در بازار عرضه می کرد.
?وی اظهار کرد: با گزارش این پرونده به معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و سازمان غذا و دارو، نمونه های تقلبی موجود در بازار جمع آوری خواهد شد.
?وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درباره اثر سرکه تقلبی بر مصرف کننده گفت: اگر فردی این نوع محصول تقلبی را مصرف کند در همان لحظه دچار مشکل نمی شود اما در دراز مدت ممکن است به امراض گوارشی و انواع سرطان روده و کبد مبتلا شود
✅مورد تایید استاد طالقانی میباشد.

?کانال رسمی استادطالقانی??
https://tlgrm.me/ostadtaleghani
?سایت رسمی استادطالقانی??www.ehyayetebeslami.com