⚽️?استفاده از #بادکش و #حجامت در بین #ورزشکاران_خارجی?‍♀?

‍ ⚽️?استفاده از #بادکش و #حجامت در بین #ورزشکاران_خارجی?‍♀? #گروه_سالم_و_شاد_باشیم ?? مایکل فلپس جوانی امریکایی ۳۲ساله باقد ۱۹۴ سانتی متر با وزن ۹۰ کیلو پر افتخار ترین ورزشکار تاریخ المپیک با ۲۳ مدال طلا، اسطوره شنای جهان در المپیک ۲۰۱۶ با بدنی دارای لکه های قهوه ای بزرگ شرکت کرد واین حضور باعث رسانه ای […]

‍ ⚽️?استفاده از #بادکش و #حجامت در بین #ورزشکاران_خارجی?‍♀?

#گروه_سالم_و_شاد_باشیم ??

مایکل فلپس جوانی امریکایی ۳۲ساله باقد ۱۹۴ سانتی متر با وزن ۹۰ کیلو پر افتخار ترین ورزشکار تاریخ المپیک با ۲۳ مدال طلا،
اسطوره شنای جهان در المپیک ۲۰۱۶ با بدنی دارای لکه های قهوه ای بزرگ شرکت کرد واین حضور باعث رسانه ای شدن در تمام دنیا شد.

آیا فلپس دوپینگ کرده است؟؟

آیا مبتلا به بیماری زیکا شده است؟؟

این شایعات و این اخبار تا آنجا گسترش پیدا کردند که سختگیری ها برای قهرمان شنای جهان بیشتر شد که حتی احتمال اخراج از بازیها ی المپیک راشامل می شد که بالاخره پزشکان تیم ملی امریکا به استفاده از طب ایرانی و‌ اسلامی بادکش و حجامت اعتراف کردند.

برخلاف تمام شایعات بوجود آمده فلپس نه دوپینگ کرده بود نه بیماری پوستی داشت و نه ویروس زیکا به جانش افتاده بود، بلکه مثل بسیاری از اعضای کاروان ورزشی آمریکا در المپیک ۲۰۱۶ برزیل از بادکش استفاده کرده بود تا بتواند مصدومیت هایش را برطرف کند.

در واقع اکثر قریب به اتفاق ستاره های این تیم از مدت ها قبل استفاده از بادکش را در تمرینات رایج کرده اند تا از این طریق خستگی را از تنشان دور و مصدومیت ها را به میزان قابل توجه ای کاهش دهند.

مایکل فلپس توضیح داد:

« قبل از هر چیزی باید بگویم که من از این تکنیک مدت هاست که استفاده می کنم؛ ولی هرگز نشده بود این قدر تیره شود. این کار باعث می شود تا حین مسابقه از آمادگی خوبی برخوردار باشم و بعد از مسابقه خستگی از تنم بیرون رود و ‌ریکاوری بهتری داشته باشم ».

پزشک تخصصی و فیزیوتراپ مایکل فلپس در ادامه این صحبت ها گفت:
« این شیوه باعث می شود دردهای بدن تسکین پیدا کرده و‌ زودتر خوب شود، خستگی، استرس و مشکلات بی خوابی را هم از بین ببرد»

برطرف کردن مشکلات عمومی بدن بوده که ستاره های سینمای آمریکا از جمله جنیفر آنیستون و ویکتوریا بکام(همسر دیوید بکام بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس) و‌همچنین نیمار بازیکن تیم فوتبال بارسلونا را واداشته که از روش بادکش و حجامت استفاده کنند.

لکه های روی بدن فلپس شناگر پرآوازه آمریکایی نتیجه روش درمانی بادکش و حجامت است که ورزشکاران از آن برای کمک به بازیابی عضلات خود و بهبود عملکرد آنها بهره می برند.

بله ،ورزشکاران و قهرمانان کشورهای دیگر سالهاست که از این علم و روش #ایرانی_اسلامی بهره مند هستند و همیشه قبل از شروع مسابقات بادکش و در صورت ضرورت حجامت میکنند وبه این طریق خستگی را بسیار کم و مصدومیت را بسیار کاهش دهند وبه این ترتیب آنها میتوانند ریکاوری خوبی داشته باشند.

♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️

✅ گرداوری وتحقیق سرکارخانم {فاطمه محمدپور}

?تنها کانال تخصصی طب ایرانی اسلامی کشور???
https://telegram.me/joinchat/DXph7kDEs2ciiVGoIhfpeg