?شیر خشڪ ها را جمع کنید

°❀°?°❀°‌?°❀°?°❀° °‌?°❀° °❀° ‌°?° ?شیر خشڪ ها را جمع کنید ?علیرضا مرندی رییس ڪمیته ملی ترویج تغذیه با شیر مادر در همایش گرامیداشت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر گفت: به علت آسیب‌رسان بودن تغذیه نوزادان با شیر خشک، از وزارت بهداشت می‌خواهیم شیر خشک‌هایی که برای کودکان با سنین مختلف تولید می‌شود را از […]

°❀°?°❀°‌?°❀°?°❀°
°‌?°❀°
°❀°
‌°?°
?شیر خشڪ ها را جمع کنید

?علیرضا مرندی رییس ڪمیته ملی ترویج تغذیه با شیر مادر در همایش گرامیداشت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر گفت:

به علت آسیب‌رسان بودن تغذیه نوزادان با شیر خشک، از وزارت بهداشت می‌خواهیم شیر خشک‌هایی که برای کودکان با سنین مختلف تولید می‌شود را از بازار جمع‌آوری کنند از طرفی هر چه مسئولان وزارت بهداشت مردم را بیشتر آگاه کنند احتمال سواستفاده بازاریاب‌های شرکت‌های تولید شیر خشک کمتر می‌شود.

❗️وی بیان کرد: تغذیه نوزاد در ساعت اول زندگی با شیر مادر بسیار مهم است اما برخی پزشکان و کادر پزشکی به اشتباه به نوزادان شیر خشک می‌دهند و کارخانه‌های شیر خشک‌سازی برای تبلیغ این شیر‌های مضر پزشکان را شست‌وشوی مغزی می‌دهند از طرفی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نیز از مسائل غلط در خصوص تغذیه با شیر مادر مملو است.

❗️مرندى بیان کرد: شیر مادر برای نوزادان نارس منحصر به فرد است، اما شیر خشک ورد زبان پزشکان و گروه‌های پزشکی ،دشمن نسل آینده محسوب می شود.
وی افزود: برای مادران نوزادان نارس باید فضایی اختصاصی در بیمارستان‌ها ساخته ،تا از ساعت اول زندگی نوزاد به آنها شیر مادر داده شود.
وی گفت: شیر مادر بهترین غذا و دارو برای نجات جان نوزاد است

?  مورد تایید استاد طالقانی
?منبع:آنتی بیوتروریسم

@Ostadtaleghani ?

°?°
°❀°
°?°❀°
°❀°?°❀°?°❀°?°❀°