?به‌مناسبت روز خبرنگار«کارگاه طب سنتی و حجامت»

#مجله_خبری ? ?به‌مناسبت روز خبرنگار؛? «کارگاه طب سنتی و حجامت» در باشگاه خبرنگاران تسنیم برگزار شد ➣ @ostadtaleghani? ?شناسه خبر: ۱۱۵۳۳۳۰ سرویس: اجتماعی ? ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۰۶ ?کارگاه طب سنتی و حجامت ویژه خبرنگاران با محوریت آشنایی با طبع‌شناسی و تغذیه با حضور خبرنگاران و کادر تحریریه باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» به‌مناسبت روز […]

#مجله_خبری ?
?به‌مناسبت روز خبرنگار؛?
«کارگاه طب سنتی و حجامت» در باشگاه خبرنگاران تسنیم برگزار شد
➣ @ostadtaleghani?
?شناسه خبر: ۱۱۵۳۳۳۰ سرویس: اجتماعی

? ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۰۶

?کارگاه طب سنتی و حجامت ویژه خبرنگاران با محوریت آشنایی با طبع‌شناسی و تغذیه با حضور خبرنگاران و کادر تحریریه باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» به‌مناسبت روز بزرگداشت خبرنگار برگزار شد.

❗️به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ کارگاه طب سنتی با محوریت موضوع آشنایی با طبع‌شناسی و تغذیه با حضور خبرنگاران و کادر تحریریه باشگاه خبرنگاران تسنیم پیش از ظهر امروز برگزار شد.

❗️در این کارگاه آموزشی که توسط دکتر شهلا اسدزاده؛ معاون آموزشی مؤسسه تحقیقات حجامت ایران و پیشکسوت طب سنتی کشور برگزار شد، خبرنگاران با مبانی کلی طبع‌ و مزاج‌شناسی، تغذیه، پرهیزهای غذایی و مخاطراتی که سلامتی را در زندگی امروزی تهدید می‌کنند، آشنا شدند و دستورالعمل‌های کاربردی و ساده برای حفظ سلامت و تندرستی در این کارگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ با توجه به همراهی حرفه خبرنگاری با استرس و فشارهای جسمی و روحی، آموزش‌های متناسب با شرایط کاری ویژه خبرنگاران ارائه شد که مورد استقبال خبرنگاران حاضر در این کارگاه قرار گرفت.

?پیش از برگزاری این کارگاه آموزشی نیز نشست خبری با حضور دکتر اسدزاده با محوریت موضوع «جایگاه حجامت در طب سنتی و آموزه‌های اسلامی» برگزار شد که مشروح این نشست به‌همراه فیلم و گزارش تصویری آن، طی هفته آتی درخبرگزاری تسنیم منتشر خواهد شد.

?همچنین به‌مناسبت روز خبرنگار با استقرار «اکیپ حجامان مؤسسه تحقیقات حجامت ایران» در باشگاه خبرنگاران تسنیم و پس از ویزیت انفرادی هریک از خبرنگاران توسط دکتر اسدزاده، حجامت خبرنگاران تسنیم توسط حجامان مؤسسه انجام شد.

?مطلب فوق مورد تایید استاد طالقانی میباشد
➣ @Ostadtaleghani ?

سایت رسمی استاد طالقانی ?
Www.ehyayetebeslami.com