? ورزش_چشم ?

? ورزش_چشم ? تاریخ:۱۳۹۵/۹/۱ شماره:۳۱۴۳۶ ✅ روزانه یک بار بعد از این که صورت را می شویید (مثلاً بعد از گرفتن وضو) در حالی که صورت همچنان خیس هست، ورزش چشم را انجام دهید. ✅ ورزش چشم به شما کمک می کند تا همواره چشم خود را در سطح بسیار بالای بینایی حفظ کنید و […]

? ورزش_چشم ?

تاریخ:۱۳۹۵/۹/۱

شماره:۳۱۴۳۶

✅ روزانه یک بار بعد از این که صورت را می شویید (مثلاً بعد از گرفتن وضو) در حالی که صورت همچنان خیس هست، ورزش چشم را انجام دهید.

✅ ورزش چشم به شما کمک می کند تا همواره چشم خود را در سطح بسیار بالای بینایی حفظ کنید و شما دیگر دغدغه ای به نام ضعف بینایی نخواهید داشت?

✅ این ورزش،سنت میراث مانده از بزرگانمان است که می رفت در تکاپوی زندگی مادی بشربه دست فراموشی سپرده شود.

? ? باز تاکید می شود که ورزش چشم از توصیه های اصلی حکما برای حفظ سلامت چشم بوده است و کارایی و ثمره آن در طب ایرانی،اسلامی به اثبات رسیده است??

? با کف دو دست یا با پشت انگشتان سبابه در حالی که انگشتان خود را جمع کرده اید، هر دو چشم خود را به طرف داخل فشار داده و بچرخانید تا یک صفحه نقره ای مقابل چشمان شما ظاهر گردد که شبیه ظرف چکش خورده مسی یا صفحه سیبلی که به آن تیر اندازی شده است. دیدن این اشکال ممکن است چندین ثانیه به طول انجامد. با دیدن شکل های مورد نظر در برابر دیدگانتان،زمان ورزش چشم به پایان می رسد و شما به تدریج با تکرار این ورزش در طول روز خواهید دید که بینایی خود را در سطح عالی دارا هستید?

✅مورد تایید استاد طالقانی میباشد.

?کانال رسمی استادطالقانی??
tlgrm.me/ostadtaleghani
?سایت رسمی استادطالقانی??www.ehyayetebeslami.com