?سومین جلسه در خصوص طب ایرانی اسلامی در فضای مجازی باحضور استاد حکیم خیراندیش و استاد طالقانی در شهر تهران برگزار گردید.

توجه ??? توجه ?سومین جلسه در خصوص طب ایرانی اسلامی در فضای مجازی باحضور استاد حکیم خیراندیش و استاد طالقانی در شهر تهران برگزار گردید. ?این جلسه که دیروز یکشنبه مورخه ۹۶٫۲٫۳ در دفتر استاد حکیم خیراندیش برگزار گردید موارد ذیل مورد بررسی و جمعبندی قرار گرفت: ? در ابتداء جلسه استاد طالقانی گزارشی از […]

توجه ??? توجه

?سومین جلسه در خصوص طب ایرانی اسلامی در فضای مجازی باحضور استاد حکیم خیراندیش و استاد طالقانی در شهر تهران برگزار گردید.

?این جلسه که دیروز یکشنبه مورخه ۹۶٫۲٫۳ در دفتر استاد حکیم خیراندیش برگزار گردید موارد ذیل مورد بررسی و جمعبندی قرار گرفت:
? در ابتداء جلسه استاد طالقانی گزارشی از وضعیت و فعالیت های طب ایرانی اسلامی درفضای مجازی ارائه نمودند.
ایشان در ادامه عنوان داشتند، حدود ۴۰۰ مدیر (مدیران گروهها،کانالها،سایتها و…) توسط مجموعه ساماندهی گردیده و در یک گروه بنام گروه مدیران کشوری عضو و روزانه شش مطلب و خوراک علمی مطابق با طب ایرانی اسلامی به آنها جهت انتشار داده میشود.
? استاد طالقانی در ادامه در خصوص کانال تخصصی طب ایرانی اسلامی بعنوان یکی از مهمترین کانالهای آموزشی و اطلاع رسانی کشور یاد کردند و افزودند در این کانال تدریس بصورت کانلا رایگان برای همه هم میهنان در حال ارائه میباشد و پس از برگزاری دوره آزمون در استانهای مختلف برگزار و برای قبول شدگان مدرک معتبر دانشگاهی صادر میگردد.
ایشان در ادامه بیان گزارشکار از ثبت مشخصات حدود ۳۷۰ درمانگر و ۵۰ مدرس در این مجموعه خبر دادند که در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات به هم میهنان میباشند.

?در ادامه جلسه؛ استاد حکیم خیراندیش ضمن ابراز خرسندی از به ثمر نشستن فعالیت ها مطالب ارزشمندی بشرح ذیل بیان فرمودند:
?این مجموعه ساماندهی فضای مجازی باید قویتر از قبل باجذب اقشار مختلف و فعالان طب سنتی اسلامی (مدرسین، محققین، درمانگران و…) بفعالیت خود ادامه دهد.
استاد خیراندیش ضمن ابراز حمایت کامل خود از این حرکت ابراز داشتند باید این کانال آموزشی ارزشمند (کانال تخصصی طب ایرانی اسلامی) در یک بازده زمانی با همکاری همه عزیزان از تعداد عضو فعلی(حدود ۴۲ هزار نفر) به ۴۲۰ هزار نفر افزایش یابد.
?استاد حکیم خیراندیش، با بیان این مطلب که متاسفانه درفضای مجازی گاها نسخه های و مطالب طب سنتی اسلامی بیان میشود که صحت آن تایید نمیشود، لذا با گسترش و تغذیه صحیح مدیران و تقویت کانال تخصصی باید اطلاعات بصورت صحیح به مردم انتقال یابد.
?ایشان با بیان این مطلب که در عصر ارتباطات برای گسترش طب ایرانی اسلامی وانتشار آن باید از فضای مجازی کمک گرفت، نسبت به هدفدار بودن این مجموعه ها تاکید نمودند.

? در ادامه جلسه استاد طالقانی ضمن ارزشمند خواندن فعالیت های شبانه روزی مدیران و فعالان طب ایرانی اسلامی در فضای مجازی از حکیم خیراندیش در خواست داشتند در صورت صلاحدید بصورت اختصاصی برای این عزیزان و رزمندگان این عرصه پیامی داشته باشند.
استاد خیراندیش نیز در همان جلسه پیام صوتی را برای تمام عزیزان ارائه فرمودند که متعاقبا منتشر خواهد شد.
????????????
?به اطلاع همه عزیزان و دوستداران طب ایرانی اسلامی میرساند مجموعه های طب ایرانی اسلامی با هدف شعار ارزان، در دسترس، کارآ، ساده بصورت رایگان با تایید اساتید طب ایرانی اسلامی در حال گسترش طب ایرانی اسلامی در سراسر کشور میباشد.

?لذا کلیه علاقمندان جهت اطلاع از برنامه های این مجموعه و همسو شدن با اهداف اساتید جهت رشد این طب شریف میتوانند در تنهاکانال تخصصی طب ایرانی اسلامی کشور عضو و سفیری برای انتشار معارف وعلون اصیل طب ایرانی اسلامی کشور باشند.
?در این کانال تدریس های مختلف عمومی وتخصصی، اطلاعیه و مطالب ارزشمند اساتید منتشر میشود.

?تنها کانال تخصصی طب ایرانی اسلامی کشور???
https://telegram.me/joinchat/DXph7kDEs2ciiVGoIhfpeg

?نسبت به انتشار این پیام در کانالها و گروههاو… همت نمایید.
یاعلی